Pedagogisch Beleid
Het uitgangspunt van BSO Buiten Zijn! is het bieden van verantwoorde buitenschoolse opvang in een veilige, plezierige, leerzame en groene omgeving
BSO Buiten Zijn! heeft als doel kinderen in de leeftijd van 4 tot 13 jaar, naast thuis, een prettige omgeving te bieden waarin zij in groepsverband opgevangen en begeleid worden. Naast het vrij spel, worden er zoveel mogelijk verschillende activiteiten in de natuur aangeboden, die aansluiten op leeftijd en niveau, waardoor wordt ingegaan op de behoefte van de kinderen. Op de groene BSO Buiten Zijn! spelen de kinderen het jaar door buiten. Het is een plek vol uitdagingen waar de kinderen ontdekken en beleven wat de natuur te bieden heeft. Zo leren ze de seizoenen kennen en zien wat er met de natuur gebeurt in de lente, zomer, herfst en winter. Op de BSO is een gezellige en huiselijke sfeer gecreëerd waarin de kinderen zich geheel kunnen uitleven na een dag school of in de vakanties.
Opvang bij BSO Buiten Zijn! moet vooral leuk zijn voor de kinderen
Een plek waar je heen wilt omdat er altijd wat te beleven valt en waar je vriendjes treft om samen te spelen of dingen mee te doen/ondernemen. In een tijd dat alles sneller, beter en effectiever moet, hebben kinderen behoefte aan een rustige omgeving waar ze invulling kunnen geven aan hun eigen ontwikkeling, creativiteit en ideeën. Een plek waar het zich welkom voelt, veilig voelt, plezier heeft, samen speelt en waar een fijne sfeer heerst. Spelen in de natuur zorgt voor een vrije speel- en leeromgeving. De invulling van het spel wordt volledig aan de beleving overgelaten. De natuur waarderen, respecteren, ontdekken, ervan leren en je er vrij in voelen zijn de uitgangspunten van de groene BSO Buiten Zijn!
Verder hechten wij veel waarde aan communicatie/samenwerking met ouders. Wij zijn van mening dat er door open communicatie een optimale afstemming kan plaatsvinden over de opvoeding van het kind.





Wat een heerlijke laatste vakantieweek 😍
We hebben samen met jullie genoten van deze zomer! We zien jullie allen graag volgende week weer bij school 😃
#vakantie #opvang #bso #buitenzijn #hengelo ... See MoreSee Less
Comment on Facebook
Na 2 gezellige weken opvang is de BSO even gesloten 😁
Vanaf 5 augustus zijn we er weer!
#vakantie #bso #buitenzijn #kinderopvang #hengelo ... See MoreSee Less
Whatsapp Message
Comment on Facebook
Vorige week al uitgebreid gevierd met de kinderen van de BSO, maar vandaag dan eindelijk echt jarig 🥳
Lieve Noa, 14 jaar alweer! Van harte gefeliciteerd lieverd! ... See MoreSee Less
Comment on Facebook